Projekční práce a inženýrská činnost

Společnost FROG MOST s.r.o. zpracovává  projekty zařízení aktivní protikorozní ochrany, katodické ochrany a ochrany proti přepětí a nebezpečnými vlivy vedení vvn ve všech stupních projektové dokumentace (studie, odborné pomoci, dokumentace pro územní řízení či ohlášení stavby, projekty pro realizace staveb i dokumentace jejich skutečného provedení). Zajišťujeme zpracování projektů jak pro nová zařízení, tak pro rekonstrukce a opravy zařízení stávajících dle požadavku zákazníka. Dále společnost zajišťuje i inženýrskou činnost v rozsahu veřejnoprávního projednání  a projednání se správci ostatních podzemních sítí .

.

Montážní práce

Upřednostňujeme zajišťování staveb "na klíč" od průzkumných prací přes projekční a inženýrské činnosti, vlastní realizaci, až po předání zákazníkovi po kolaudaci stavby.

Pro projekční a inženýrské činnosti má naše firma vydané živnostenské oprávnění v oboru "Projektování elektrických zařízení " a autorizaci ve specializaci "Technika prostředí staveb - elektrotechnická zařízení".

Fotogalerie montážních prací: